• Deniz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

    Kurumsal bilgiler sayfamıza hoşgeldiniz. Firmamız ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgiyi bu sayfada bulabilirsiniz.

    HakkımızdaHizmetlerimiz

Hakkımızda

Neden Biz

Bütçeniz ve ihtiyacınız göz önünde alınarak en iyi eğitimi almanızı sağlayacak danışmanlık hizmeti veriyoruz. Doğru okul seçiminde profesyonel destek. Gerek konaklama gerek ülke şehir aile seçiminde çok dikkatli ve özenle çalışarak orada yaşayabileceğiniz sorunları göz önünde bulundurarak sonradan ortaya çıkabilecek sorunları minimize etmeye çalışmaktadır.

Okulla ilgili yazışmalar transfer vize işlemleri sağlık sigortasının yapılması uçak biletinin temini konaklama ihtiyacınız gibi işlemleri en uygun maliyetle ekstra hiçbir üret alınmadan tarafımızca yapılmaktadır. Öğrencilere burslar hakkında gereken bilgi verilmektedir.

Yurtdışında eğitim aldığınız sürece karşılaştığınız problemlerle bire bir ilgilenir konaklama, kurs değişimi ve kariyer planlaması sürecinde deniz yurtdışı eğitim danışmanlığı sürekli yanınızda olmaktadır. Yurtdışına gidecek öğrencilerimizin tercih ettiği ülke şartlarına uyum sağlaması için yabancı öğretmenlerimiz tarafından ülke tanıtımı yapılmaktadır.

Profil

Deniz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sayesinde yurt dışında yabancı dil öğrenmek artık çok kolay. Hedefimiz öğrencilerimizin yurt dışında en iyi eğitimi almalarını sağlamaktır.

Ücretsiz danışmanlık hizmeti veren Deniz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı; dil okulları, sınavlara hazırlık kursları, executive, üniversiteye hazırlık, üniversite eğitimi, yüksek lisans, MBA, lise eğitimi, yaz kampı, sertifika ve diploma programları, burslar, öğretmenlere ve iş adamlarına yönelik programlar, vize işlemleri, transfer, konaklama ve kişinin gideceği ülkeye adaptasyonunu sağlayacak her türlü hizmeti vermektedir.

Aynı zaman da yurtdışında dil eğitimi görmek isteyen öğrencilerimiz için temsilcisi olduğumuz Amerika, İngiltere, Avustralya, Kanada, Yeni Zelanda, Malta, Almanya, Fransa, İspanya, İsviçre, Küba, Meksika, Arjantin ve Hollanda ‘nın en seçkin okullarına göndererek kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir. Deniz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ayrıca British Council üyesidir.

Hizmetlerimiz

Vize Danışmanlığı

Yurt dışına çıkmaktaki en büyük adım olan vize başvurusu konusunda alanında uzman ekibimiz ile eğitim almak istediğiniz ülke için gereken belgelerin hazırlanması ve takip edilmesi konusunda size yardımcı oluyoruz.

Hukuki Danışmanlık

Uzman hukukçularımız tarafından dnyanın her tarafında anlaşmış olduğumuz hukuk büroları ile işbirliğimiz neticesinde doğabilecek tüm hukuki sorunlar için danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Dil Okulları

Globalleşen dünyada önemli bir yeri olan İngilizce’yi, kısa sürede öğrenip konuşmak, akademik kariyerinizde, iş hayatınızda avantaj sağlayacak ve sizi her zaman bir adım öne geçirecek.

Yaz Okulları

Minimum 2 haftadan başlayıp 12 haftaya kadar yaz süresince devam eden ve 7 ile 19 yaş arası grubun katılabileceği bu programların amacı öncelikle öğrencilerin yabancı dillerinin geliştirilmesi.

Üniversite Öğrenimi

Deniz yurt dışı eğitim danışmanlığı olarak yurt dışında, pek çok ülkede lisans ve lisans üstü eğitim almak isteyen öğrencilere sertifika, diploma programları, lisans, yüksek lisans, mba

Lise Öğrenimi

Deniz Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, yurtdışında kaliteli lise eğitimi almak isteyen lise öğrencilerine de dünyanın her yerinde seçkin okullarda…

© Telif Hakkı - Deniz Yurtdışı Eğitim